Koszt lakieru hybrydowego a zwykłego

palce

Kobiety lubią malować paznokcie, ponieważ uważają, że tylko wtedy ich dłonie wyglądają kobieco i sprawiają wrażenie bardzo zadbanych.Coś w tym na pewno jest. Dlatego wiele pań decyduje się na zakup przynajmniej kilku lakierów do paznokci. Nie wszystkie jednak na takie szaleństwo stać.Wiele też zależy od rodzaju lakieru, czy jest to zwykły lakier, czy może hybrydowy.

Ceny

Zwykły lakier do paznokci można kupić w cenie już za około 5 zł. Może nie jest zbyt trwały, ale takie ceny są. Za lepszy trzeba zapłacić trochę więcej, powiedzmy do 20 zł. Jeżeli jednak chodzi o lakiery hybrydowe, ceny są zdecydowanie wyższe. Dobry lakier do manicure hybrydowego kosztuje około 30 zł. Jest to więc wydatek na jedną fiolę tylko jednego koloru.Trzeba pamiętać, że w przypadku paznokci hybrydowych, do uzyskania atrakcyjnego wyglądu nie wystarczy kupić sam lakier, potrzeba jeszcze bazy i często kilku innych dodatków. Wszystko to wiąże się z dużym wydatkiem. Co prawda bazę można użyć wielokrotnie, ale jeden kolor powoli może stać się zbyt nudny. Dlatego niektóre kobiety wolą kupić kilka różnych, ale zwykłych kolorów zamiast jednego. Decydują się na taki krok ze względu na koszty. Czasem nawet wolą skorzystać z usługi kosmetyczki, niż kupować lakiery i pozostałe produkty potrzebne do wykonania atrakcyjnego manicure.

Ceny na rynku się zmieniają

Lakiery do paznokci te zwykłe i hybrydowe są dziś już zdecydowanie tańsze niż dawniej. Początkowo, kiedy hybrydy wchodziły na rynek,koszt lakierów był zdecydowanie wyższy, a ilość kolorów ograniczona. Nawet były sprzedawane tylko w wybranych punktach sprzedaży.

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *